Čištění koberců Chomutov, Most a Kadaň

Čištění koberců a sedaček Chomutov

V Chomutově již dlouhodobě čistíme koberce firmám i domácnostem. Přes 20 let poskytujeme špičkové úklidové služby v Chomutově a jeho okolí. Jedná se o hloubkové mokré čištění koberců těmi nejlepšími extraktory (vysavači na mokré čištění) Kärcher. Více informací na na: Čištění koberců Chomutov.

Čištění koberců Most

I ve městě Most poskytujeme službu mokrého čištění koberců a sedaček. Jsme jedni z mála, kteří využívají k čištění koberců, sedaček a čalounění techniku i čisticí prostředky německé firmy Kärcher, která je již půl století jedničkou na trhu úklidových a čisticích produktů. Díky tomu, že na technice ani ne čisticí chemii nešetříme a máme nejnovější extraktory (stroje na čištění koberců a sedaček) jsme schopni poskytovat naše úklidové služby se špičkovou kvalitou jako málokdo. Více informací zde: Čištění koberců Most.

Čištění koberců Kadaň

Pokud potřebujete ve firmě nebo v domácnosti vyčistit koberec nebo sedací soupravu a jste z Kadaně nebo okolí. Nyní můžete využít služeb úklidové firma LASSO CV s.r.o. Chomutov. Poskytujeme nejlepší služby v oblasti úklidu již přes dvacet let. Na nás se můžete spolehnout a máme transparentní ceník, takže vaší cenu si můžete na našich internetových stránkách zjistit dopředu. U nás se nemusíte bát žádného špatného překvapení. Více informací o našich službách v Kadani tady: Čištění koberců Kadaň.

čištění koberců a sedaček

Profesionální čištění interiéru aut Ostrava.

No Responses to “Čištění koberců Chomutov, Most a Kadaň”
Leave a Reply