Čištění sedaček Ostrava

Levné čištění koberců Ostrava

Koberec utváří celkový dojem interiéru Design je důležitý. Ale čistota koberce ovlivní pocit čistoty celé místnosti. Proto je důležitá pravidelná a důkladná péče. Je-li váš koberec příliš znečištěný je vhodné využít profesionální službu čištění koberců. Tím koberec opět získá na své kráse a svěžesti, místnost je zbavena nepříjemných alergenů a roztočů. Levné Čištění koberců Ostrava  – používáme moderní a účinné technologie. Poradíme si i s velmi znečištěným kobercem. Běžné čištění můžeme provádět sami doma pomocí vysavačů. Když je, ale koberec velmi znečištěný, raději přenechejte starost o Váš koberec profesionálům.

čištění koberců ostrava

Čištění koberců Ostrava a tepování sedaček

Profesionální hloubkové čištění koberců, sedacích souprav, matrací včetně interiérů aut a všech ostatních typů čalounění technikou tepování nebo-li mokrého vysávání. Služby poskytujeme v Ostravě, Opavě a okolí pro domácnosti a firmy. Naše čištění Vám zajistí maximální čisticí účinek! Čalounění bez: (alergenů,roztočů,bakterií,prachu a samozřejmě bez skvrn)Používáme výhradně novou techniku Kärcher, včetně čisticích prostředků.Z dosavadních zkušeností víme, že nejlépe účinné a výkonné jsou stroje a přípravky firmy Kärcher, proto je používáme! Čistíme všechny typy čalounění a to pro: domácnosti, firmy, hotely, školy, aj. Odvádíme kvalitní odbornou práci za použití té nejkvalitnější techniky a prostředků.Žádný koberec neodolá našemu tepovači, žádná sedačka nezůstane špinavá!“ čištění koberců Ostrava

Hloubkové čištění koberců Ostrava

Stroj na čištění čalounění a koberců Kärcher i čistící směs jsou vyvinuty k hloubkovému čistícímu účinku. Jsou šetrné k vláknům i struktuře koberce (bez bělících složek). Použité čisticí prostředky Kärcher jsou ekologické. Při důkladném hloubkovém tepování Vám z koberce odstraníme maximální množství skvrn, prachu, zaschlé špíny a do vláken vpitých nečistot. Čištění koberců Ostrava. Zbavíme Vás tak největšího domácího zdroje prachu, roztočů a bakterií a zároveň bude neutralizován pach z koberců a sedaček, které budou po hloubkovém čištění krásně vonět. Tímto hloubkovým čištěním mokrou cestou zároveň provedeme regeneraci a omlazení vzhledu Vašeho čalounění. Výsledek poznáte pouhým okem.

No Responses to “Čištění sedaček Ostrava”
Leave a Reply