Služby

Úklidové služby již přes 20 let jsme tu pro vás

Firma LASSO CV s.r.o. patří k nejtradičnějším úklidovým firmám v kraji. Na trhu funguje již před dvacet let a za tu dobu poskytuje své služby mnoha spokojeným zákazníkům. Mnoho zaměstnanců firmy je ve firmě LASSO CV s.r.o. zaměstnáno již od jeho založení a tak mají mnoho zkušeností v oblasti úklid, údržby zeleně, úklidu sněhu a výškových pracích. Personál je neustále proškolován a vzděláván v oblasti nových úklidových technologiíích, tak abychom mohli našim zákazníkům nabídnout prvotřídní služby. Spokojenost zákazníka s našimi službami je pro naší firmu největší odměnou.

Poskytujeme náhradní plnění

Stále se přizpůsobujeme trhu a reagujeme na poptávku našich zákazníků. Každá nová zkušenost a zakázka je pro nás výzvou. Jsme jedničky v oblastech: úklidu, čištění koberců, čištění povrchů a mytí podlah, mytí oken, údržby zeleně, úklidu sněhu a úklidu komunikací nejmodernějším zametacím a čisticím vozem, praní a žehlení prádla. Pro naše firemní zákazníky zajišťujeme náhradní plnění. Přáním našich zákazníků maximálně vyhovujeme ke spokojenosti obou stran.

Nejen úklid

Úklidová firma Chomutov to je LASSO CV s.r.o. Neustále obnovujeme náš vozový park, strojový park, ale také nakupujeme nejlepší čisticí prostředky, ekologické prostředky a jsme schopni pokrýt široké spektrum služeb od úklid po sekání trávy až po čištění komunikací.