Čištění koberců Chomutov

Čištění koberců a sedaček Chomutov

Provádíme čištění koberců, sedaček a čalounění v Chomutově a okolí: Jirkov, Most, Kadaň, Klášterec nad Ohří

Nyní nově otevřená půjčovna čističů koberců v Chomutově

Čištění koberců, sedaček a čalounění mokrou cestou, známé jako mokré vysávání (praní koberců, extrakční čištění) poskytujeme v Chomutově, Jirkově, Kadani, Klášterci a také v Mostě (čištění koberců Most) a okolí pro firmy i domácnosti. Používáme profesionální extraktory (vysavače na čištění koberců) od firmy Kärcher a Nilfisk. Rovněž používáme k práci čisticí prostředky od německé firmy Kärcher, které jsou šetrné k lidské i zvířecí pokožce, neobsahují bělidla a toxické látky, ale i přesto zaručují 100% čistý výsledek (navíc jsou ekologické – nezatěžují životní prostředí).

Volejte a objednávejte na: 605 284 253

Základní informace o službě čištění koberců:

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaTlaková jednotka Karcher i čistící prostředky jsou vyvinuty k hloubkovému účinku. Jsou šetrné  k vláknům i struktuře koberce (bez bělících složek).

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaPři pečlivém čištění s extraktorem Vám z koberce odstraníme maximální množství nečistot, skvrn, špíny pevné, vsáklé.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaZbavíme Vás největšího domácího zdroje prachu, roztočů a bakterií. Pach z koberců a sedaček bude neutralizován a váš koberec či sedačka bude příjemně vonět.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaProvedeme regeneraci a omlazení vzhledu Vašich koberců. Výsledek poznáte pouhým okem. Ve vyšlapaných místech na koberci bude vlas znovu narovnán.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaVašemu koberci a sedačce tak navrátíme původní vzhled a zároveň budou hygienicky čisté. Tohoto výsledku je dosahováno neustálým propíráním koberců až do úplné čistoty.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaSchnutí koberce trvá cca od 1 hodiny až do 8 hodin. Vše záleží na typu koberce, na jeho znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti, kde je čištění prováděno.

Půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava

Službu Čištění koberců, čalounění a sedaček objednávejte na čísle: 605 284 253

Čištění koberců Chomutov

Ceník – čištění koberců, sedaček, čalounění Chomutov:

Ceny za čištění koberců a sedaček se liší od stupně znečištění, délce a směru vlasu koberce a přístupnosti k čištěné ploše. Samozřejmě, že s větší plochou koberce bude cena za m2 nižší.

Telefon: 605 284 253
 • Koberec dle znečištění: od 9 – 20Kč/m2
 • Běžně znečištěný koberec v domácnosti 18Kč/m2
 • Sedačka: 290Kč/kus – Cena za sedačku do třech míst – Každé další místo 130Kč
 • Křeslo: 170Kč/kus
 • Židle: 50Kč/kus
 • Matrace: 150Kč/kus
 • Kuchyňská lavice: 290Kč/kus
 • Minimální hodnota zakázky je 499Kč (cena bez dopravy)
 • Doprava Chomutov, Jirkov: 99,- Kč
 • Doprava mimo Chomutov, Jirkov: 8Kč/1km
 • Důležité pro firmy – Jsme plátci DPH – DIČ: CZ49903926

Veškeré ceny jsou obvyklé. V případě většího znečištění mohou být vyšší.

Každý koberec má svůj příběh. Každý v sobě skrývá tajemství uplynulých časů…možná vám naše služba pomůže oživit vaše vzpomínky na dobu, kdy jste si svůj koberec pořídili. Galerie Čištění koberců, sedaček a čalounění. Nyní nově v provozu půjčovna čističů koberců Chomutov.

Čištění interiérů aut Chomutov ceník:

 • Menší auta 999 Kč
 • Středně velké auta 1299 Kč
 • Větší auta SUV 1599 Kč

Mytí oken Chomutov, Jirkov, Kadaň, Most a Klášterec nad Ohří

V Chomutově a blízkém okolí poskytujeme komplexní úklidové služby pro domácnost, bytová družstva a kanceláře. Pro ceník mytí oken Chomutov a kontakt pro objednání generálního úklidu klikněte zde. Čištění koberců Kadaň a Čištění koberců Most provádíme rovněž a za skvělé ceny. Tou nejlepěí exktrakční technikou Kärcher. Dejte na kvalitu a mějte ty nejčistější koberce bez fleků a nečistot 🙂

Úklid Chomutov

V Chomutově a okolí poskytujeme již více než 20 let komplexní úklidové služby. Poskytujeme rovněž Mytí oken a Generální úklid v domácnostech a kancelářích. Více zde: Úklid Chomutov.

Služby našich partnerů

Čištění interiérů aut Ostrava

Čištění koberců Ostrava nebo Čištění koberců Olomouc

Mytí oken Ostrava a Půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava a Čištění kožených sedaček

Čištění koberců Havířov | Čištění koberců Třinec | Čištění koberců Hlučín | Čištění koberců Frýdek-Místek

Nyní také doporučujeme služby našeho brněnského partnera: Čištění koberců Brno