Úklid Chomutov a mytí oken

Úklid Chomutov

Jsme nejlepší firma v okrese Chomutov zabývající se úklidem. Díky naší dlouholeté zkušenosti nás nepřekvapí žádný nepořádek.  Úklid nabízíme ve městech Chomutov, Jirkov, Most, Litvínov, Kadaň, Klášterec nad Ohří a v jejich blízkém okolí. Na  úklid Chomutov a okolí volejte nás 474 651 689.

Úklid Chomutov a okolí

K úklidu používáme kvalitní přípravky. Naši zaměstnanci jsou v naší společnosti zaměstnáni již řadu let. Naši pracovníci mají čistý trestní rejstřík. Jsou pracovití a vždy připraveni vyhovět Vašim potřebám v oblasti úklidových prací. Díky jejich zkušenosti není žádný nepořádek problém. Nabízíme jak jednorázový generální úklid tak opakovaný, dlouhodobý úklid.

Úklid ve firmách i domácnostech

Jsme plátci daně, takže našich služeb mohou využít rovněž velké firmy.  Úklid provádíme jak mechanický tak strojový. Díky našim strojům není problém uklidit i velké plochy jako jsou výrobní haly nebo sklady. Dále v naší nabídce úklidu je také zajištění hygienického materiálu.

Úklid panelových domů v Chomutově a Jirkově

Jsme schopni se domluvit se společenstvím vlastníků nebo i se samotnými vlastníky bytových domů na pravidelném úklidu společných prostor. Zajistíme jak jednorázový generální úklid společných prostor, tak i pravidelný úklid. Generální úklid zahrnuje: umytí oken, vyčištění podlahy, obkladů a dlaždicových spár a dezinfekci společných prostor. Také pro SVJ poskytujeme službu údržby zeleně v okolí bytových či panelákových domů. Úklid panelových domů v Chomutově a Jirkově.

Úklid kanceláří

Kancelář je jedno z důležitých míst. Setkáváte se zde s klienty, trávíte v ní spoustu času, proto je úklid kanceláří důležitý. Kanceláře uklidíme ještě před Vaší pracovní dobou. Nerušíme Vás tedy od práce. Úklid obsahuje, vyluxování (popřípadě vytření), utření prachu, vynesení odpadu, zalívání květin.

Úklid domácností

Najmout si úklidovou firmu, aby Vám zajistila úklid domácnosti dnes není věc, kterou by jste si nemohli dovolit. Doby, kdy si tento luxus mohli dovolit jen vyvolení jsou pryč. Četnost úklidu je na Vás. Sestavíme dle Vašeho přání a požadavků úklid přesně pro Vás.  Na úklid v Chomutově jsme tu my 🙂

On Duben 22nd, 2014, posted in: úklid Chomutov by
No Responses to “Úklid Chomutov a mytí oken”
Leave a Reply