Úklid a čištění koberců Chomutov Most

Čištění koberců Chomutov

Čištění koberců a sedaček v Chomutově a okolí za skvělé ceny pro firmy, ale i pro domácnosti. Jedné se o hloubkové, důkladné, mokré čištění koberců a sedaček extraktory a chemii Kärcher.

Mytí oken Chomutov

Mytí oken na Chomutovsku především pro firmy, ale i pro domácnosti. Pracujeme ve výškách, v těžce přístupných místech. Náš personál je výborně proškolený a splňujeme nejpřísnější normy bezpečnosti práce.

Praní a žehlení prádla

Pro firemní zákazníky zajišťujeme veškeré služby týkající se praní a žehlení prádla na Chomutovsku, Mostecku, Kadaňsku.

Čištění koberců Most

Čištění koberců, sedaček, čalounění zajišťujeme i v mosteckém regionu. Na trhu jsme již dvacet let a jsme nejlepší v regionu. Kvalita na prvním místě.

Úklid panelových domů

Úklid panelových domů a údržbu zeleně v okolí panelových domů zajišťujeme na Chomutovsku, Mostecku, Kadaňsku.

Úklid sněhu

Úklid sněhu, zimní údržbu komunikací, zajištění bezpečného pohybu okolo budov a úklid komunikací zajišťujeme v zimních obdobích pro zákazníky po celém Chomutovsku, Kadaňsku i Mostecku.

Úklid domácnosti

Nyní jsme do našich služeb zařadili i úklidové služby pro domácnosti. Například generální úklidy po malování a rekonstrukci bytu nebo domu. Nebo pravidelný úklidový servis.

Údržba zeleně

Údržbu zeleně zajišťujeme především pro naše firemní zákazníky. Jedná se o komplexní služby zajišťování údržby a zkultivování zeleně i terénu. Sekání trávy, řezání stromů, mulčování, vertikutace, vysávání listí,sázení stromků, zkulturňování zeleně, ale i tvorba záhonů a další.

Čištění koberců Kadaň

Ve městě Kadaň i jeho okolí čistíme koberce stejně tak jako v jiných městech. Poskytujeme ty nejprofesionálnější služby v oblasti mokrého hloubkového čištění koberců a sedaček. Na kvalitu odvedené práce se můžete spolehnout zde jsou fotografie výsledků čištění.

Úklid Chomutov

Úklidová firma LASSO CV s.r.o. poskytuje služby v oblasti úklidových služeb již přes dvacet let a díky tomu již ví, jak nejlépe uspokojit své zákazníky. Máme skvělé reference. Zkuste nás, zkuste kvalitu.

 

 

 

 

čištění koberců Hlučín a úklid Ostrava